Please enter your username and email address. Get new password
Register Now
x

Silvestrovská Veselica 3 – Comics & Fantasy

00

AJ DO TRETICE TO BUDE VESELEEE!!!

30.12.2017, sobota – 02.01.2018, utorok – Silvestrovská Veselica 3 – Comics & Fantasy
[English version- see below]

Sme skupina mladých ľudí CRUSHERS v overenej zostave: Johnny, Marek, Maťka, Adry a Martin. Všetci máme tesne po VŠ, všetci už pracujeme a snažíme sa spoločne ostávať stále pozitívne naladení a mať nad všetkými životnými bullshitmi dostatočný nadhľad. A k tomu nám dopomáhajú aj CRUSHERS akcie, na ktorých má človek možnosť stretnúť skvelých ľudí, zažiť super športové a spoločenské aktivity, a zabaviť sa ako nikdy pred tým!

A aj tento rok ideme organizovať SILVESTROVSKÚ CHATOVICU s dobre známym titulom: SILVESTROVSKÁ VESELICA 3! Tentokrát s podtitulom Comics & Fantasy!

KEDY? – 30.12.2017, sobota – 02.01.2018, utorok

KDE? –2x otestovaná a 240x schválená!! Naša chata na Hutoch na rozhraní Oravy a Liptova s kapacitou 120 ľudí je miesto, ktoré dodáva Silvestrovským Veseliciam tú skvelú nezabudnuteľnú súdržnú atmosféru! Ani prieskum chát s podobnými črtami nás nepresvedčil o tom, že by sme mali toto čarovné miesto vymeniť za iné. S výberom sme maximálne spokojní a veríme, že budete aj vy! http://www.skolavprirodehuty.sk/

PROGRAM:
Čo sa týka témy, potešíme hlavne milovníkov KOMIKSOV a FANTASY! Pripravte si preto na silvestrovský večer svoju masku superhrdinu či obľúbenej fantasy postavy / bytosti / predmetu (drak, Pegas, mandragora, fantázii sa medze nekladú 😀 )! Tematický večer bude oficiálne zahájený silvestrovskou večerou, na ktorú už všetci prídeme v maskách!

Program sa bude niesť aj v znamení ŠPORTU, preto si zoberte aj lyže, snowboardy, sánky, boby! Marek nám znovu veľmi šikovne a výhodne zajedná autobus na svah Roháče – Spálená! (cca 2eur, cenu ešte upresníme) Pre tých, ktorí neinklinujú k spomínaným športom, budeme robiť aj prechádzkovú zimnú TURISTIKU pod vedením nášho turistu Martina. A pre tých, čo si chcú hlavne oddýchnuť, okolie Liptova ponúka aj WELLNESS varianty, o ktorých vás budeme informovať.

Okrem toho nás čaká BOHATÝ PROGRAM alkoholických aj nealkoholických spoločenských hier. Vrcholom bude aj náš TEMATICKÝ SILVESTROVSKÝ VEČER, tentokrát v duchu COMICS & FANTASY. Vašou výzvou bude ukázať nám skrytého hrdinu, ktorý vo vás drieme! Počas celého silvestrovského večera nám v plnej sile môžeš predvádzať svoje nadľudské schopnosti – čím viac sa zžiješ so svojou postavou / maskou, tým lepšie – a my na druhý deň ráno pri raňajkách vyhlásime spolu s cenami najlepšiu masku ženského a mužského hrdinu. Chceme upriamiť pozornosť na fakt, že tieto dve ceny môžu vyhrať aj dvaja muži, ak sa jeden oblečie za Wonder Woman. 😉
Nebojte sa ODVIAZAŤ, nech je to VESELÉÉ!

Silvestrovský večer obohatí aj TOMBOLA, v ktorej bude veľa neskutočných cien, medzi ktorými bude aj možnosť vyhrať vstup na Silvestrovskú Veselicu 3 úplne ZADARMO! Čo to znamená? To, že si užiješ štyri dni, odídeš s množstvom zážitkov a kontaktov… a po akcii ti peniaze pípnu naspäť na účte. Vstup do tomboly je len 1Euro!
NOVINKA! Na Silvestra budeme mať aj parádny FOTOBOX! Preto vyhlasujeme fotoboxovú výzvu – spraviť fotku s čo najväčším počtom ľudských hláv bez toho, aby vznikli akékoľvek škody!
Samozrejme, všetko, čo si vezmete navyše za účelom podporenia zábavy a spoločnej interakcie bude veľmi vítané.

Chata nám tiež ponúka rôzne formy zábavy ako:
• Stolný tenis (berte si aj pingpongové rakety a loptičky, my určite berieme!),
• Billiard,
• Dve veľmi zachovalé triedy s tabuľou a kriedami – myslíme aj na introvertov ;),
• Spoločenská otvorená miestnosť s gaučami a krbom.

A to najlepšie je, že sme si ešte – napriek tomu, že už pomaly prestávame byť všetci študentami – mohli dovoliť ponechať pôvodnú parádnu študentskú cenu a to:

Cena: 79EUR – POZOR, len do 05.12.2017!!!
Cena: 89EUR – Od 06.12.2017 až do naplnenia kapacít

V cene máte zahrnuté:
– 3 noci v ubytovacom zariadení Chata Huty – vlastná posteľ a skvelá spoločnosť na izbe garantovaná
-polpenzia (raňajky, večere + silvestrovská kapustnica)
– welcome shot!
– skvelá partia ľudí
– bohatý program vrátane cien
– ohňostroj
– izba s / bez sociálneho zariadenia (závisí od tvojej rýchlosti 😉 )

POZOR – BYŤ PRVÝM SA OPLATÍ!
Prvých 20 prihlásených, ktorí budú mať zaplatenú minimálne zálohu (30EUR), bude mať možnosť vybrať si izbu či už so spoločným, alebo vlastným sociálnym zariadením!!!

Čo si pobaliť:
– nejaký ten svetrík, teplé topánky, papučky, pyžamko, rukavičky, čiapku… veríme, že to zvládneš.

Ak si teda rozhodnutý zažiť najlepšiu najbláznivejšiu silvestrovskú párty roku, zavolaj svojich kamošov, vyplň tento formulár a my sa ti do dvoch dní ozveme!

Prihlásiť sa

…Bude to veselé!

Silvestrovská Veselica Team

————————–————————–———————
BUDE TO VESELEEE!!!

30.12.2017, Saturday – 02.01.2017, Tuesday – Silvestrovská Veselica 3 – Comics & Fantasy
This is your amazing CRUSHERS organizing team: Johnny, Marek, Maťka, Adry and Martin

What is it all about:

Young, university educated, ambitious people decided to fire up a cottage party on New Year’s Eve, where they will enjoy sophisticated, intelligent debates while drinking themselves into the year 2018!!

Cottage, where the ratio between price and conditions of survival will be as suitable to young people’s needs as possible and will have high capacity of people.

…And after long consideration and obnoxious selections process, we have chosen again CHATA NA HUTOCH, just between Orava and Liptov!

We are extremely happy with the selection, for who will offer you, on New Year’s Eve of all nights,

when the prices are often insanely inflated, a price of 79€ for three nights with breakfasts and dinners in a mountain cottage equipped with everything we need and even some things we don’t?

The cottage is newly renovated, as you may judge for yourselves: http://www.skolavprirodehuty.sk/

Programme:

The topic of the cottage is Comics & Fantasy, so stay prepared for it!

We are expecting snow, so grab your skis, snowboards, sledges and plastic bags! We will arrange a bus for student price headed to slopes of Roháče-Spálená (7km)!

Also, bring a lot of fluids. After all, it’s important to drink and keep yourself hydrated!

Anything you will bring with intent to support fun and social interactions will be strongly appreciated.

The cottage itself also provides various forms of entertainment, which we plan to utilize to its fullest!

-NEW! – FOTOBOX
– Table tennis
– Billiard
– Two very well preserved classrooms with blackboard and chalks, we’ll make up their use on the go!
– Open social room with sofas and a fireplace
– Basketball court and a playground for children – we guess we won’t be using those

What to bring:

– Some warm clothes, warm shoes, slippers, pyjamas, warm gloves, warm cap…you’re all grown up, we’re sure you’ll handle it just fine.

If you’re all set to experience the best New Year’s Eve party of the year, call your friends and fill this form and we will contact you within two days!

Buy ticket

First 20 people to sign up will have the option to choose a room with either shared or private bathrooms!!!

It’s gonna be COOL!

Silvestrovská Veselica Team

Slovensko, Huty